Anasayfa Basında Yaşayan Bursa Salon açılışı Haberi

Yaşayan Bursa Salon açılışı Haberi

Description


Yaşayan Bursa Salon açılışı Haberi

Formback\'ten evleneceklere bir hizmet daha
Faaliyete başladığı ilk günden beri sadece Dikkaldırımlılar\'ın değil bütün Bursa halkı¬nın büyük beğenisini kazanan ve verdiği hizmet kalitesiyle diğer termal tesislerin önüne geçen Formback Yaşam Merkezi ve Termal Tesisleri, evlenmek isteyenlere sunduğu yeni ve nezih mekanıyla önemli bir boşluğu doldurmuş oldu.
Salonun açılışında konuşma yapan Formback Yönetim Kurulu Başkanı Musa Törün, bir yıl önce hiçbir bilinirliği yokken devraldıkları tesisleri, Formback adıyla bütün Bursa halkına duyurduklarını, verdikleri kaliteli hizmet ve izledikleri müşteri memnuniyeti politikası sayesinde bugün tüm Türkiye\'den ziyaretçiler ile doldurmayı başardıklarını söyledi. Hizmet yelpazelerine yeni kattıkları birimler ile ilgili bilgi veren Formback Yaşam Merkezi Genel Müdürü İlyas Kavçan ‘Düğün salonu, terası, şark köşesi, 40\'ar kişilik 3 adet küçük ve 102 kişilik büyük toplantı salonu ile Yaşam Merkezi\'mizi her türlü etkinliğin yapılabileceği bir mekan haline getirdik’ dedi. Geceye katılan Tursab Güney Marmara Yürütme Kurulu eski Başkanı ve Selam Tur\'un sahibi Hasan Erdem de yöresel halk oyunlarındaki performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Sadece Formback üyelerinin davet edildiği ve Grup Özlem\'in canlı müzik performansıyla renklendirdiği eğlenceli sıra gecesi ile hizmete başlayan düğün ve toplantı salonları, verdiği kusursuz hizmet ve Formback kalitesi ile etkinliklerin vazgeçilmez adresi olacak.

Gecenin ilerleyen saatlerinde konuklardan AK Parti Bursa eski Millet¬vekili Faruk Anbarcıoğlu ve İl Genel Meclisi üyelerinden Ömer Ay-kan, okudukları şiirlerle Formback üyelerine keyifli bir gece yaşattılar.

 

Kimler Sitede

Şu anda 15 ziyaretçi çevrimiçi