Anasayfa Basında BURSA HABER -TESİS HABERİ

BURSA HABER -TESİS HABERİ

Description


BURSA HABER -TESİS HABERİ OKUNMUŞ

Formback banyoları şifa dağıtıyor
Sporun, eğlencenin, sağlığın ve estetiğin Bursa\'daki adresi olan Formback Yaşam Merkezi ve Termal Tesisleri, sağlığı bir yaşam şekline dönüştürmek isteyenleri şifalı termal hamamlarında ağırlıyor.
Uzmanların, termal su ve kaplıcaları kimyasal özellikleri nedeniyle romatizma, sinir sistemi, solunum yolu, sindirim sistemi, metabolizma bozuklukları, böbrek ve idrar yolları, kan dolaşımı, adale ağrıları, kadın hastalıkları için önerdiğini vurgulayan Formback Yaşam Merkezi Genel Müdürü İlyas Kavçan, ‘Formback\'in tercih erimesinin nedenleri arasında hastalıklara bağlı ağrıların tedavisinde termal suyun yadsınamayacak önemi başta geliyor. Biz Formback olarak sağlık (lirizminde Bursa\'nın doğal zenginliğini turizm sektörüne kazandırma ve bu alanda en kaliteli hizmeti verme cabasındayız’ diye konuştu. Bursa\'daki eni büyük spor salonlarından biri olan fithess salonu, Türk termal hamamları, özel jakuzili aile hamamları, step-aerobik,gymba!l-plates, tekvando- aikido stüdyosu, bay-bayan kuaförü, güzellik merkezi ve vitamin cafe\'si ile 9000 metre kare kapalı alanda toplam 40 daireli apart otelleriyle Formback, Bursalıların gözde yaşam merkezlerinden biri hâline geldi. Termal Türk hamamlarında romatizmal hastalıklara karşı şifa arayanların öncelikli adresi olan Formback Yaşam Merkezi, isteyenlere bay ve bayanlar için özel olarak ayrılmış hamam odası seçenekleri sunuyor. Toplam 70 kişi kapasiteli termal hamamlar, temizliği ve konforu ile ziyaretçilerini yorgunluk, stres ve hastalıklara bağlı ağrılardan uzaklaştırmayı amaçlıyor, İlyas Kavçan, ‘Fiziksel rahatsızlıklara bağlı olarak şifa arayanların en çok tercih etliği termal tesis olma özelliğini taşıyoruz’ diyerek termal suyunun insan sağlığına olan katkılarının turizm hizmeti ile birleştiği nokta olan Formback Yaşam Merkezi’nin tercih edilmesindeki en büyük etken olarak geniş bir hizmet yelpazesine sahip olması olduğunu dile getirdi. ‘Yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri olan Bursa sağlık turizminin önemli noktalarından biri konumunda olma özelliğini taşıyor’ diyen İlyas Kavçan. Formback Yaşam Merkezi ve Termal Tesislerinin sağlık turizminde kişiye özel sauna ve 70 kişi kapasiteli hamamlarıyla termal suyun keyfini çıkarmak isteyenleri ağırlamaktan mutluluk duyacaklarım ifade elti.
GELİN HAMAM! HAYAT BULUYOR
Bir Osmanlı geleneği olan ve evlilik
çağma gelmiş genç kızların hamamda görücüye çıktığı ‘gelin hamamları\' günümüzde unutulmaya yüz tutmuşken. Formback Yaşam Merkezi ve Termal Tesisleri\'nde yeniden bayat buldu. Formback\'teki 40 kişi kapasiteli gelin hamamları, evlenecek çiftler ve . ailelerinin eski gelenekleri sürdü ailelerini sağlıyor. Hafta sonlarında özel eğlence organizasyonlarının da yapıldığı gelin hamamları, bayan ziyaretçilerine keyifli bir hafta sonu geçirme fırsatı veriyor. Bir kaplıcadan beklenilen konforu, nezih bir ortamda uzman personel eşliğinde yapılan masajlarla sağlayan Formback, vücuda yüklenen negatif enerjiden ter¬mal hamamlarda duş, sauna. kese. yağlı masaj, köpüklü masaj, tıbbî masaj ve kısmî masajlarla kurtulma imkânı sunuyor.

 

Kimler Sitede

Şu anda 147 ziyaretçi çevrimiçi