Anasayfa Basında Bursa Hakimiyet- Karate haberi

Bursa Hakimiyet- Karate haberi

Description


Bursa Hakimiyet- Karate haberi

Karate otoritesinden ders olanağı
Timur Özdemir, Türkiye Karate Federasyonu Hakem Kurulu Başkanı, Türkiye Karate Federasyonu ve Dünya Karate Federasyonu 5. dan antrenörlüğü, Dünya Karate Federasyonu A kategori hakem antrenörlüğü gibi önemli görevlerde bulunuyor.
Dünya Karate Federasyonu otoritelerinden biri olan Timur Özdemir, Formback Yaşam Merkezi\'nde öğrencileriyle buluşuyor.
Dikkaldırım\'da 9 bin m2\'ye kurulu kapalı alanı, 40 odalı apart oteli, geleneksel Türk hamamı, özel jakuzili aile hamamları, Bursa\'nın en büyük spor salonlarından biri olan fitness salonu, step-aerobik, gymball-pilates, taekwandoo- aikido stüdyosu, bay-bayan kuaförü, güzellik merkezi ile geniş bir kompleks olan Formback Yaşam Merkezi, üyelerini sağlıklı yaşam adına en iyilerle buluşturuyor. Haftanın üç günü Formback Yaşam Merkezi\'nde karateye ilgi duyanlara ders verecek olan Timur Özdemir de bundan böyle öğrencileriyle bir araya geliyor
Timur Özdemir, Türkiye Karate Federasyonu Hakem Kurulu Başkanı, Türkiye Karate Federasyonu ve Dünya Karate Federasyonu 5. dan Antrenörlüğü, Dünya Karate Federasyonu A kategori hakem antrenörlüğü gibi önemli görevlerde bulunuyor. Timur Özdemir\'in Formback yaşam merkezi için önemli bir kazanım olduğunu belirten Formback Yaşam Merkezi Genel Müdürü İlyas Kavçan ‘Tesisimiz Avrupa normlarında hayata geçirilmiş olup hizmette de bu kaliteyi yansıtmakta. Kalitemizi çalıştığımız isimler ile de ortaya koymaya çalışıyoruz, Aikidoda da yine alanında önemli isimlerden Olan Burhan Mocu Hoca ile çalışıyoruz. Formback olarak sağlıklı yaşama özen gösteren herkesi tesisimize bekliyoruz’ şeklinde konuştu.
Özkan GÜNGÖRMEZ BHA

 

Kimler Sitede

Şu anda 23 ziyaretçi çevrimiçi