Anasayfa Basında BURSA GÜNDEM - AİKİDO

BURSA GÜNDEM - AİKİDO

Description


BURSA GÜNDEM - AİKİDO

Banşa davetin adı: Aikido
Ruhla bedenin evrenle uyumuna giden yol ‘AİKİDO’ Formback yaşam merkezinde meraklıları ile buluşuyor.
Bursalıları sporda en iyiler ile buluşturan Formback, alanında duayen İsimlerden  Burhan Mocu önderliğinde haftanın 3 günü barış odaklı savunma sanatı AİKİDO dersleri de sunmakta.
Spor. estetik, kaplıca ve otelcilik alanlarındaki hizmetleriyle komple bir sağlıklı yaşam merkezi olan Formback, herhangi bir İddia gütmeyen ve müsabakasız spor olarak bilinen AlKİDOyu da Bursalılara sevdirmeyi hedefliyor.
AİKİDO alanında Türkiye\\\\\\\'de en iyilerden biri olan Burhan Mocu AİKİDO derslerinin amacının; kişinin doğayı özümseyerek zihinsel ve fiziksel yönlerini uyum içinde kullanması ve dengeli bir yaşam sürmesi olduğunu belirtti.
Formback tarafından geleneksel hale getirilen salata partisinde bir gösteri gerçekleştiren usta AİKİDO hocası Burhan Mocu ve öğrencileri büyük bir ilgiyle karşılandı,
Formback Yaşam Merkezi Genel Müdürü İlyas Kavçan. haftada üç gün verilen AİKİDO derslerine hem küçüklerde hem de büyüklerde çok yoğun bir ilginin olduğunu belirtti. Sanatta olduğu gibi sporda da her kişiliğin kendini uyum içinde hissedebileceği bir alanın mutlaka var olduğunu kaydeden İlyas Kavçan,’Her yaşta ve her düzeyde insanıma gelip bu güzel sporu öğrenebilir. Formback olarak biz gelen herkesi günlük yaşamın stresinden kurtarıp rahatça dinlenip eğlenebilecekleri ve kendilerini bedenen ve ruhen geliştirebilecekleri bir ortam sunuyoruz. Önümüzdeki günlerde dansta da Formback olarak ses getiren bir kurs donemi başlatacağız. Tüm Bursalıları Formback \\\\\\\'e davet ediyoruz’ dedi.

 

Kimler Sitede

Şu anda 20 ziyaretçi çevrimiçi