Anasayfa Basında BURSA - GÜNDEM - Karate

BURSA - GÜNDEM - Karate

Description

Dünya Karate Federasyonu otoritelerinden biri olan Timur Özdemir Formback Yaşam Merkezi\'nde  
Dikkaldınm\'da 9 bin m2ye kurulu kapalı alanı. 40 odalı apart oteli, geleneksel Türkhamamı, özel jakuzili aile hamamları. Bursa\'nın en büyük spor salonlarından biri olan fitness salonu, step-aerobik. gymball-pilates. taekvan-doo- aikido stüdyosu, bay-bayan kuaförü, güzellik merkezi Bursa\'nın gözde sağlıklı yaşam merkezlerinden biri olan Formback Yaşam Merkezi, üyelerini sağlıklı yaşam adına en iyilerle buluşturuyor.
Formback üyeleri. Formback Yaşam Merkezi\'nde dün gerçekleştirilen salata partisinde bir araya geldi. Üyelerin birlikte hoşça vakit geçirdiği Salata Partisi\'nin ardından, alanında duayen isimler arasında anılan karate hocası Timur Özdemir\'in ve öğrencilerinin sergilemiş olduğu karate şovunda nefesler kesildi.
Haftanın üç günü Formback Yaşam Merkezi\'nde Karateye ilgi duyanlara ders verecek olan Timur Özdemir\'in, TürkiyeKarate Federasyonu Hakem Kurulu Başkanı, Türkiye Karate federasyonu ve Dünya Karate Federasyonu 5. DAN Antrenörlüğü, Dünya Karate Federasyonu \'A Kategori Hakem Antrenörlüğü gibi önemli görevlerde bulunduğu belirtildi.
Timur Özdemir\'in Formback yaşam merkezi için önemli bir kazanım olduğunu belirten Formback Yaşam Merkezi Genel Müdürü İlyas Kavçan ‘Tesisimiz Avrupa normlarında hayata geçirilmiş olup hizmette de bu kaliteyi yansıtmakta. Kalitemizi çalıştığımız isimler ile de ortaya koymaya çalışıyoruz. Aikido\'da da yine alanında önemli isimlerden olan Burhan Mocu hoca ile çalışıyoruz. Formback olarak sağlıklı yaşama özen gösteren herkesi tesisimize bekliyoruz’ şeklinde konuştu.

 

Kimler Sitede

Şu anda 12 ziyaretçi çevrimiçi